Zespół Placówek Specjalistycznych Gdynia

Zespół Placówek Specjalistycznych jest instytucją udzielającą nieodpłatnej pomocy osobom dorosłym, dzieciom, młodzieży i całym rodzinom w sytuacjach, które wymagają specjalistycznego wsparcia w podnoszeniu kompetencji osobistych, odbudowie więzi i poprawie relacji, przezwyciężaniu kryzysów i przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

CAŁODOBOWY KONTAKT INTERWENCYJNY

58 622 22 22

Ogłoszenia

W tej chwili nic nie ogłaszamy…

Otwarte warsztaty

Warsztaty artystyczne dla całych rodzin organizowane są co dwa miesiące. Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach przedpołudniowych.

W trakcie spotkań uczestnicy tworzą własnoręczne ozdoby sezonowe, odkrywają nowe techniki rękodzieła, a przede wszystkim mogą wspólnie z rodzinnym gronie spędzić czas.

Wszelkich informacji o najbliższych warsztatach można szukać na zakładce ogłoszenia lub kontaktując się z Adrianną Bradtke telefonicznie: 58 664 33 66 lub mailowo: rewitalizacj(at)zpsgdynia.pl

Grupa przedszkolna Lokomotywa

„Lokomotywa” to grupa przedszkolna wspierająca całe rodziny. Dzieciaki mają przestrzeń do zabawy,
a rodzice zyskują czas na zajęcie się ważnymi sprawami. Spotkania są dwa razy w tygodniu we wtorki i środy – w godzinach: 10:00 – 12:00. Cykl zajęć obejmuje trzy miesiące i na taki czas podpisywany jest kontrakt z rodzicem – można oczywiście go przedłużyć na kolejne edycje grupy. Zajęcia dedykowane są dla rodzin z dziećmi w wieku 3 – 6 lat.

Miejsce znajdzie się dla dzieci, które:
• zdaniem rodziców są gotowe do podjęcia próby spędzenia czasu bez nich,
• sygnalizują podstawowe potrzeby fizjologiczne.

Prowadzące zajęcia: Adrianna Bradtke, Dorota Urbanowicz.

Zespół Placówek Specjalistycznych im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”
„Lokomotywa”
ul. Wejherowska 65
81-049 Gdynia
tel.: 664 33 66, wew. 26
lokomotywa(at)zpsgdynia.pl